هتلـی در هواپیمـادر فرودگاه استکهلم سوئد یک فروند بوئینگ 747 قدیمی کنار گذاشته شده و به هتل تبدیل شده است. این هواپیما قبلا به یک شرکت هواپیمایی سنگاپوری تعلق داشته است و هم‌اکنون در فرودگاه استکهلم سوئد رها شده و برای اینکه یک منبع درآمد خوبی باشد به یک هتل تبدیل شده است.
این هتل بوئینگی دارای 25 اتاق یک تا 4 تخته و 9 دستشویی و یک سوئیت برای ماه عسل در اتاق خلبان تعبیه شده است. 72 تخت در این هتل قرار گرفته است. دماغه هواپیما به سالن انتظار تبدیل شده و قسمت درجه یک هواپیما با 20 صندلی به یک رستوران تبدیل شده است. هزینه اقامت در این هتل شبی 52 دلار است. البته برای بازدید از این هتل و استفاده از رستوران مبلغ10 دلار از مشتریان گرفته می‌‌شود.
مهمانان این هتل می‌‌توانند از درهای اضطراری خارج شده و روی بال هواپیما نیز قدم بزنند.


خانه‌ای با 1000 پنجره

خانه‌ای با 1000 پنجره در چین ساخته شد. به گزارش رویترز، این آپارتمان در چین برپا شده و قرار است دفتر یک اداره دولتی شود و توانسته نامش را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برساند، زیرا بیشترین پنجره را در یک ساختمان داراست. خانه‌ای با 1000 پنجره محلی که برای عکس گرفتن بسیاری از گردشگران خارجی بهترین سوژه شده است.
پنجره‌های این خانه در اندازه‌های مختلف و اشکال متفاوت می‌‌باشد.خیابان جهنمی


دانشجویان هنرهای زیبا از دانشگاه سوربون فرانسه دست به نقاشی خیابانی زده‌اند.
به گزارش آسوشیتدپرس، این دانشجویان به نحوی به نقاشی‌های خیابانی پرداخته‌اند که گویی خیابان به یک جهنم با دره‌هایی از آتش تبدیل شده است. نقاشی این خیابان در تولز دو ماه طول کشید و آنها از رنگ‌هایی استفاده کردند که زیر باران و آفتاب از بین نمی‌‌رود و صدمه نمی‌‌بیند.
خیابان جهنم‌ گویی دالانی پر از آتش و مواد مذاب است و آنقدر طبیعی رنگ‌آمیزی شده است که گویی پا در میان مواد مذاب و گودال‌هایی پر از آتش می‌‌گذاریم.تحریم درخانه بیل‌گیتس

موسس شرکت بزرگ مایکروسافت، استفاده از تمامی محصولات شرکت اپل را در منزل خود ممنوع کرد. این محصولات شامل آیفون و هر نوع وسیله برقی و الکتریکی دیگر بود، ملیندا گیتس اظهار کرد که همراه سه فرزندش از استفاده تمامی محصولات شرکت اپل توسط همسرش منع شده است در حالیکه او علاقه زیادی به آی‌فون اپل دارد.
این ممنوعیت در حالی است که منزل بیل‌گیتس مجهز به تکنولوژی‌های پیشرفته و گرانبهایی از قبیل نورپردازی اتوماتیک، بلندگوهای نصب شده در درون دیوارها به منظور تعقیب شنونده از اتاقی به اتاق دیگر و صفحات لمسی هوشمند کنترل حرارتی است. بیل گیتس به تازگی از مقام ریاست اجرایی مایکروسافت به منظور تمرکز بر روی امور سازمان خیریه گیتس کناره‌گیری کرده است.

گوریل چوب‌ کبریتی«دیوید ماخ» با استفاده از دهها هزار چوب کبریت این گوریل را ساخته است. آقای ماخ که یک هنرمند مجسمه‌ساز است برای ساخت مجسمه‌های عجیبش از حیوانات وحشی، چندین ماه دقت صرف کرد. این هنرمند 52 ساله برای تهیه مجسمه‌هایش از رنگ‌های مختلف چوب کبریت استفاده کرده و با این رنگ‌ها شاخ، چشم و دندان‌های حیوانات را مشخص کرده است. قیمت هر یک از این مجسمه‌ها بین بیست تا سی‌و ‌پنج هزار پوند تعیین شده است. او برای این گوریل از سی هزار چوب کبریت استفاده کرده. این گوریل، 38 سانتی‌متر طول داشته و بینی بزرگ و دهانی باز و دلهره‌آوری دارد و سه ماه وقت کامل دیوید ماخ را گرفته است.

لباسی از موی انسان

یک خانم آرایشگر بوسنیایی در مدت چهل سال کار آرایشگری به جمع‌آوری موهای مشتریان خود پرداخته است و هم‌اکنون به بافتن و تهیه لباس‌هایی از موی سر انسان کرده است به گزارش آنانوا، این خانم 50 ساله بوسنیایی با جمع‌آوری 100 گونی موی مشتریان خود در مدت 40 سال در حال حاضر لباس‌هایی از موی سر انسان درست کرده است و این لباس‌ها را به قیمت 50 تا 100 دلار به فروش می‌‌رساند و توانسته درآمد خوبی به دست آورد.
/ 0 نظر / 19 بازدید